Konkurs na słowa hymnu

Opublikowano: środa, 28, czerwiec 2017

Sprawozdanie z konkursu na słowa hymnu Szkoły Podstawowej w Starej Wsi Drugiej >POBIERZ<

Konkurs wiedzy o patronie

Opublikowano: niedziela, 26, luty 2017

>REGULAMIN<

>ARKUSZ<

>WYNIKI KONKURSU<

Rowerem po najbliższej okolicy

Opublikowano: czwartek, 30, czerwiec 2016

W ostatnim tygodniu roku szkolnego uczniowie z klas IV- VI wyruszyli na rajd rowerowy. Trasa wiodła ze szkoły, w stronę Bychawy, pod górę. To był najtrudniejszy odcinek, ale nie dla naszych wychowanków. Nawet nie zeszli z rowerów, pokonując znaczne wzniesienia. Następnie skręt w Marynki, kilka wywróconych drzew - ślad ostatniej burzy i jazda wśród pól, zabudowań, obok lasu, gdzie urządziliśmy krótki postój. Odpoczynek, posiłek, wymiana zdań, pamiątkowe zdjęcie pod przydrożnym krzyżem i w drogę. Wkrótce znaleźliśmy się na szosie prowadzącej przez Zaraszów, Spławy i Starą Wieś Pierwszą, coraz bliżej atrakcji przygotowanej przez państwa Rozwałków.

Czytaj więcej: Rowerem po najbliższej okolicy