Na tej stronie będziemy informować Rodziców o sprawach związanych ze Szkołą.

Rekrutacja_2020_klasa_1_SP

do klasy I w Szkole Podstawowej

im. Franciszka Lebiedy

na rok szkolny 2020/2021

Informacja dla rodziców dzieci siedmioletnich i  sześcioletnich o zasadach przyjmowania do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im. Franciszka Lebiedy w roku szkolnym 2020/2021.

Dzieci zamieszkałe poza obwodem szkoły

1. Dzieci zamieszkałe poza obwodem szkoły podlegają postępowaniu rekrutacyjnemu.

2. Rodzice dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły składają wniosek o przyjęcie do klasy pierwszej wraz z dokumentami niezbędnymi do potwierdzenia spełniania kryteriów wymienionych we wniosku w terminie: od 10 lutego 2020 r. do 29 lutego 2020 roku. Wzór wniosku do pobrania w siedzibie szkoły od dnia 10 lutego 2020r.

3. Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem telefonu 815625069 lub w siedzibie Szkoły Podstawowej im. Franciszka Lebiedy w Starej Wsi Drugiej, Stara Wieś Druga 56, 23-100 Bychawa.

Dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły

1. Obwód Szkoły Podstawowej im. Franciszka Lebiedy w Starej Wsi Drugiej obejmuje: Stara Wieś Pierwsza, Stara Wieś Druga, Stara Wieś Trzecia.
  2. Obowiązkiem szkolnym w roku szkolnym 2020/2021
  3. Na wniosek rodziców naukę w szkole podstawowej może także rozpocząć dziecko, które w danym roku kalendarzowym kończy 6 lat, jeżeli dziecko:
  • korzystało z wychowania przedszkolnego w poprzednim roku szkolnym, w którym ma rozpocząć naukę w szkole albo
  • posiada opinię poradni psychologiczno – pedagogicznej  o możliwości rozpoczęcia  nauki w szkole podstawowej, wydaną przez publiczną poradnię psychologiczno – pedagogiczną albo niepubliczną poradnię psychologiczno – pedagogiczną założoną zgodnie z art.168 oraz zatrudniającą pracowników posiadających kwalifikacje określone dla pracowników publicznych poradni psychologiczno – pedagogicznych.

rekrutacja_przedszkole_2020

do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej

im. Franciszka Lebiedy w Starej Wsi Drugiej

na rok szkolny 2020/2021

1. Rodzice dzieci, które pierwszy raz zostaną zapisane do oddziału przedszkolnego składają wniosek o przyjęcie wraz z dokumentami niezbędnymi do potwierdzenia spełniania kryteriów wymienionych we wniosku w terminie:
  2. Wniosek należy złożyć w wymaganym terminie w siedzibie szkoły.
  3. Druki wniosku są dostępne w sekretariacie szkoły.
  4. Przypominamy o obowiązku zgłaszania dzieci realizujących roczne obowiązkowe przygotowanie przedszkolne.
  5. Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem telefonu 815625069 lub w sekretariacie Szkoły Podstawowej im. Franciszka Lebiedy w Starej Wsi Drugiej, Stara Wieś Druga 56, 23-100 Bychawa.
  6. Szczegółowy harmonogram postępowania rekrutacyjnego określony przez organ prowadzący dostępny jest na stronie internetowej szkoły.

KONTYNUOWANIE UCZĘSZCZANIA DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

1. Rodzice dzieci uczęszczających do oddziału przedszkolnego składają na rok szkolny 2020/2021 deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w naszej placówce.
  2. Druki deklaracji są dostępne w sekretariacie szkoły.
  3. Termin składania deklaracji o kontynuowaniu: 03.02.2020-07.02.2020

ZEBRANIE Z RODZICAMI 2017

Zebranie z rodzicami odbędzie się 13 września (środa) 2017 r.
o godzinie 15.00 w świetlicy szkolnej.