Rowerem po najbliższej okolicy

Opublikowano: czwartek, 15, wrzesień 2016

          W drugim tygodniu roku szkolnego 2016/2017, 14 września, uczniowie klas: IV, V i VI wraz z wychowawczyniami wsiedli na rowery i w ekspresowym tempie pokonali trasę autobusu szkolnego wiodącą przez Starą Wieś Trzecią, Szklarnię i Karolin. Niepotrzebne były wielkie przygotowania, bo działo się to na końcowych lekcjach, po szkolnym obiedzie. Wystarczyła zgoda rodziców, butelka wody i sprawny pojazd. Piękna pogoda, dobry humor, wiatr we włosach i chwila beztroski przypominająca minione już wakacje. Jedno rozbite kolanko, miękkie lądowanie w rowie (bez urazów), zadowolenie, że wszyscy dali radę. Ten dzień wszystkim sprawił wiele radości i z pewnością nie jest to ostatnia nasza tego typu wyprawa! Czekamy tylko na bardziej słoneczną aurę…

rajd 1 20161005 1088257924

Odsłony: 1073