Dzień Chłopaka

Opublikowano: czwartek, 01, październik 2015

Tegoroczne obchody Dnia Chłopaka trwały w naszej szkole aż dwa dni: 30 września były życzenia
i upominki, a 1 października- dyskoteka dla uczniów klas IV- VI, którzy bawili się świetnie! Prócz tańców zorganizowano różnorodne zabawy i konkurencje przygotowane przez dziewczynki z Samorządu, pod kierunkiem opiekunki, pani Kasi Dalmaty. Na dobry początek chłopcy (z zawiązanymi oczyma ) degustowali plasterki… cytryny, a pani Kasia uwieczniała najciekawsze miny na fotografiach. Najkwaśniej uśmiechali się: Daniel i Konrad Jargiło, Mateusz Andrzejczak i Michał Sapuła, a w nagrodę otrzymali taniec z dziewczynami z Samorządu.

CAM02545 600x800

Potem było jeszcze śmieszniej- chłopcy ćwiczyli limbo- karkołomny taniec- wyginaniec, polegający na przejściu tyłem pod coraz niżej opuszczaną poprzeczką. Zwyciężyli: Konrad i Daniel Jargiło, Kuba Boguń i Bartek Baran. Nagrodzeni zostali odblaskami, aby mogli bezpiecznie wrócić do domu.

Następnie odbyły się wybory najsympatyczniejszego chłopaka- wygrali: Bartosz Baran i Mateusz Mazurek, otrzymując długopisy Odlotowego i Bombowego Chłopaka. Na drugim miejscu znaleźli się: Maciej Rozwałka i Szymon Lipiec.

Trzecia, typowo męska konkurencja, polegała na wiązaniu krawatów. Najbliżej prawdziwego węzła był Michał Sadło, a nagrodę za fantazję w tym zadaniu otrzymał Kuba Boguń. I już finał- czyli energetyczna zumba w wykonaniu dziewczyn przygotowujących się do występu na gminnych obchodach Dnia Nauczyciela i ten sam taniec w wykonaniu chłopców! Ależ to była zabawa! Wszyscy tancerze radzili sobie świetnie, naśladując dziewczynki. Rozgrzani rytmem „ Toca, toca”, nasi uczniowie bawili się dalej. Posypały się dedykacje, m. in. dla pań, koleżanek, kolegów, a nawet dla pani woźnej, która też zatańczyła z uczniami. Po zakończonej imprezie szybkie porządki i powrót do domu, bo jutro trzeba wstać do szkoły. Jak to dobrze, że po dyskotece nie pytamy…

Grażyna Rakuś

Katarzyna Dalmata

Odsłony: 1460