KONKURS PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ

Opublikowano: sobota, 21, marzec 2015

                   3 marca 2015r w Szkole Podstawowej im. Kajetana Koźmiana w Bychawce odbył się Konkurs Piosenki Anglojęzycznej dla uczniów klas IV-VI z naszej gminy. W zabawie udział wzięło 10 uczestniczek z trzech szkół: SP w Bychawie, Bychawce i Starej Wsi Drugiej. Wszystkie uczennice przybyły, aby zeprezentować swoje talenty wokalne i językowe. Naszą szkołę reprezentowały Natalia Sadowska z klasy VI oraz Ewa Wierzchoń z klasy V wraz z chórkiem, który tworzyły Ewelina Blacha i Karolina Sirko. Natalia wykonała balladę „Use Somebody” a Ewa piosenkę „Roar”. Obie dziewczyny wypadły świetnie! Natalia zachwyciła jury swoim wykonaniem i zdobyła
III miejsce w konkursie. Dzięki temu miała okazję zaprezentować się raz jeszcze – na Koncercie Charytatywnym dla Kornelii 15 marca 2015r. 
w Bychawskim Centrum Kultury. Występ ten należał do równie udanych. Serdeczne gratulacje Natalko!

CAM01337 800x600

Odsłony: 1293