Pracownia Mikołaja

Opublikowano: wtorek, 09, styczeń 2024

prac mikolaja1

W dniu 3 stycznia dzieci z klas 0-3 trafiły do pięknego zaczarowanego miejsca gdzie zostały przywitane przez elfy i Panią Mikołajową, która zaprosiła ich do pracowni cukierniczej. Tam wszyscy ubrali fartuszki i zabrali się do wyrabiania ciasteczek- pierniczków. Kiedy ciasteczka się piekły wszystkie dzieci zgromadziły się w magicznym miejscu, gdzie nagle z fotela zaczęła powstawać postać z długą białą brodą - był to oczywiście Mikołaj, który zaprosił dzieci do wysłuchania baśniowych przygód. Dzieci miały również możliwość zapytania Mikołaja prawie o wszystko. Po rozmowie z Mikołajem, elfy i Pani Mikołajowa zabrały dzieci na warsztaty plastyczne, gdzie powstały piękne karnawałowe korony, które nałożyły na swoje głowy i ruszyły do wspólnej zabawy ze Świętym. Bawiąc się wyśmienicie Mikołaj był przezabawny. Po wspólnych zabawach z Mikołajem, elfami i Panią Mikołajową, dzieciaki zostały zaproszone do pracowni Mikołaja, gdzie otrzymały dyplomy „Pomocników Mikołaja”. Dzień ten był pełen dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń.

prac mikolaja2 prac mikolaja2 prac mikolaja2 prac mikolaja2 prac mikolaja2 prac mikolaja2