Święto Rodziny 2023

Opublikowano: środa, 31, maj 2023

swieto rodziny 1

Tradycyjnie w drugi dzień Zesłania Ducha Świętego tzw. zielony poniedziałek w naszej szkole zorganizowaliśmy Święto Rodziny.  Nauczyciele klas 0-III przygotowali wraz z dziećmi część artystyczną oraz zapewnili najmłodszym uczniom świetną zabawę z panią animatorką. Rodzice natomiast zadbali o namioty, stoły, ławki, nagłośnienie i dmuchańca, a mamy działające w KGW przygotowały smakołyki. Były kiełbaski z grilla, gofry  bitą śmietaną i owocami, wata cukrowa, popcorn, domowe ciasto oraz kawa i herbata.

Pogoda nam dopisała i wszyscy doskonale się bawili. Rodzice mieli okazję podziwiać umiejętności taneczne, wokalne i aktorskie swoich dzieci oraz wspólnie z nimi spędzić  czas.

Dziękujemy Rodzicom, którzy zaangażowali się w organizację imprezy oraz naszemu absolwentowi  - Rafałowi Rozwałce za czuwanie przy sprzęcie nagłośniającym. Szczególne podziękowanie kierujemy do dyrektora Bychawskiego Centrum Kultury p. Piotra Gęby za wypożyczenie dmuchańca.

swieto rodziny 4