Opublikowano: środa, 29, wrzesień 2021

IMG 20210916 125032

Po długiej przerwie spowodowanej pandemią udało się zorganizować wycieczkę do naszej stolicy. Wczesnym rankiem uczniowie klas 0-5 wyruszyli w podroż. Głównym celem było zwiedzanie najważniejszych miejsc w Warszawie.

Pierwszym punktem programu była wizyta w Muzeum Łazienki Królewskie, zwiedzanie pałacu oraz ogrodów. Następnie udaliśmy się na spacer po Starówce. Pani przewodnik pokazała nam najważniejsze miejsca na Starym Mieście, dodatkowo odwiedziliśmy Grób Nieznanego Żołnierza, gdzie uczniowie mogli zaobserwować zmianę warty. Ostatnim punktem naszej wizyty był pobyt w Centrum Nauki Kopernik, jednego z najnowocześniejszych muzeów w Europie. Miejsce to okazało się niezwykle interesujące dla naszych uczniów. Interaktywne doświadczenia rozbudzały ciekawość, uczyły przez zabawę i uzupełniały tematy poruszane na zajęciach lekcyjnych.

Czas spędzony na wycieczce, pomimo zmęczenia był odskocznią od szarej, pandemicznej rzeczywistości. Mamy nadzieję, że wkrótce wyruszymy w kolejną kształcącą podróż…