Zabawa andrzejkowa

Opublikowano: środa, 19, grudzień 2018

andrzejki 2018 24 20181218 1760904114

Andrzejki to wspaniała okazja do dobrej, wspólnej zabawy. I tak właśnie bawili się uczniowie naszej szkoły 29 listopada podczas zabawy andrzejkowej. Dobrą muzykę w czasie dyskoteki zapewnił nam absolwent szkoły - Rafał Rozwałka, natomiast w magiczny świat wróżb przenieśli nas w tym roku piątoklasiści. Trzeba przyznać, że wykazali się dużą pomysłowością. Wystrój sali, lampiony, odpowiednio przygotowane stoiska z wróżbami oraz ich fantastyczne stroje budowały niepowtarzalną atmosferę tajemniczości. Aby poznać swoją przyszłość, można było rzucić kośćmi, przekuć serce z imionami, zakręcić tarczą, wsłuchać się w „mówiący stół” lub …odwiedzić chatkę samej czarownicy, która wyciągała wróżby z wielkiego kotła. Bliższą lub dalszą przyszłość, można było również wyczytać z atramentowych kleksów lub kolorowych karteczek.Ciekawe wróżby i wspólne tańce w przyjaznej atmosferze sprawiły, że czas minął bardzo szybko.