Apel Prymusa

Opublikowano: poniedziałek, 20, luty 2012

Pierwszy semestr roku szkolnego zakończyliśmy uroczystym apelem prymusa, podczas którego najlepsi uczniowie z poszczególnych klas zostali przedstawieni całej społeczności i otrzymali dyplomy wzorowego ucznia. Docenieni zostali też ci, którzy systematycznie uczęszczali do szkoły, wręczono im dyplomy za 100 % frekwencję.

Oto wyróżnieni uczniowie:

• Klasa I – Weronika Kasperek, Marcin Sura, frekwencja – Kamil Makuch.
  • Klasa II – Bartosz Baran, frekwencja – Wiktoria Kasperek, Kinga Zyśko, Michał Sadło.
  • Klasa III – Kinga Hajduk, Małgorzata Piędzia, Karolina Sirko, frekwencja – Małgorzata Piędzia, Miłosz Tylus, Ewelina Blacha, Karolina Sirko.
  • Klasa IV – Bartłomiej Hajduk, Anna Sadło, Angelika Wielgus.
  • Klasa V – Anna Pastucha, frekwencja – Konrad Lipiec, Paweł Wierzchoń, Magdalena Cierlak.
  • Klasa VI – Rafał Sulowski, Emilia Sura, Aleksandra Ląd, frekwencja – Rafał Sulowski, Aleksandra Ląd, Emilia Sura , Anna Sobkowicz.

Gratulujemy uczniom i rodzicom oraz życzymy dalszych sukcesów.

Sorry, you have not enough rights to view this image.

Odsłony: 1977