Wzorowa Łazienka-UDAŁO SIĘ!

Opublikowano: poniedziałek, 14, grudzień 2015

Na początku bieżącego roku szkolnego nasza szkoła zaangażowała się w realizację programu „Wzorowa Łazienka” ogłoszonego przez firmę Domestos, pod patronatem „ Głosu Nauczycielskiego”. Najpierw należało stworzyć galerię prac plastycznych uczniów, przedstawiających szkolną „ Łazienkę marzeń” i zamieścić ją na stronie programu, a następnie codziennie głosować, aby znaleźć się wśród 100 szczęśliwych szkół, które otrzymają roczny zapas środków czystości marki Domestos. O nagrodę główną, czyli remont łazienki, nie walczyliśmy, gdyż odbył się niedawno, podczas termomodernizacji budynku.

logo wzorowa lazienka

 

Przedsięwzięcie wydawało się łatwe, jednak rzeczywistość była inna. Przyrost liczby głosów wskazywał, że nie wszyscy, na których liczyliśmy, głosowali. Nad systematycznością uczniowskich i nauczycielskich głosowań czuwała Pani Magdalena Kotarska- Sędłak. Nowych sprzymierzeńców szukała Pani Dyrektor Marta Żyśko, która dziękuje za wsparcie Dyrekcjom, Uczniom i Nauczycielom ze Szkół Podstawowych w Woli Gałęzowskiej i Bychawce oraz z Gimnazjum w Tarnawce. I udało się- po trzech miesiącach żmudnego klikania zakończyliśmy program na 56 pozycji. Czekamy na odbiór produktów, które sprawią, że będziemy mieć wzorowe łazienki.

                                                                                                        Grażyna Rakuś

Odsłony: 1404