METAMORFOZA BIBLIOTEKI

Opublikowano: niedziela, 29, listopad 2015

Na początku roku szkolnego nasza biblioteka przeszła niewielką metamorfozę. Położyliśmy nowa wykładzinę a stare, wysłużone regały zostały zastąpione nowszymi. Dzięki innemu ustawieniu mebli wygospodarowano dodatkową przestrzeń na stworzenie kącika czytelniczego dla uczniów oraz kącika nowości. A na brak nowych książek nie możemy narzekać. W ostatnim miesiącu nasz księgozbiór wzbogacił się o ponad 100 pozycji dla dzieci i młodzieży. Są to książki zakupione w ramach projektu "Książki naszych marzeń" oraz podarowane przez pracownika naszej szkoły. Ponadto, podobnie jak w roku ubiegłym, Biblioteka Publiczna w Bychawie (Filia w Starej Wsi Drugiej ) udostępniła nam część swoich zbiorów. Obecnie na półkach biblioteki stoi ponad 250 nowych książek.

20151123 113527 640x384 2

Wprowadzone zmiany sprawiły, że nasza biblioteka stała się miejscem bardziej atrakcyjnym dla uczniów, o czym świadczy rosnąca liczba odwiedzin oraz wypożyczeń.

Pragniemy gorąco podziękować p. Ewie Nieściór za współpracę (podarowanie regałów, udostępnianie księgozbioru Biblioteki Publicznej) oraz ks. Dariuszowi Maciejewskiemu za książki przekazane na rzecz naszej biblioteki.

Ewa Baran

20151123 112933 640x384

Odsłony: 1391