Dzień otwarty dla oddziału przedszkolnego

Opublikowano: czwartek, 18, kwiecień 2013

W środę 17 kwietnia 2013r. w naszej szkole był dzień otwarty dla oddziału przedszkolnego. Najmłodsi uczniowie zostali zaproszeni przez nieco starszych kolegów (klasę I) na przedstawienie teatralne pt. „Śpiąca królewna i siedmiu krasnoludków”, które sami przygotowali.

W roli głównej – śpiącej królewny wystąpiła Karolinka Kanios, macocha to Natalka Rozwód, w role krasnoludków wcielili się: Ala Mazur, Mateusz Kurdziel, Jakub Boguń, Maciej Rozwałka i Sebastian Rozwód. Dwaj ostatni chłopcy grali podwójne role: Maciej postać gajowego, a Sebastian był czarującym księciem, który uratował królewnę od wiecznego snu. Narratorki to: Kinga Tworek i Agnieszka Smolińska. „Zerówczakom” bardzo podobało się przedstawienie, o czym świadczyły gromkie brawa i spontaniczne komentarze.P100413 12.57

         Aby mile zakończyć dzień, obydwie klasy wybrały się na wspólny spacer po najbliższej okolicy.

Odsłony: 1526