Spotkanie świąteczne

Opublikowano: środa, 11, styczeń 2023

spotkanie swiateczne 22 1

Kilka dni przed świętami w naszym oddziale przedszkolnym odbyło się spotkanie z rodzicami. Przygotowania do tego dnia dzieci czyniły już wcześniej. Kiedy rodzice przybyli w dniu 20 grudnia do naszej sali, przedszkolaki wcieliły się w aniołki, śnieżynki, gwiazdeczki i w świątecznej scenerii wystawiły dla gości Świąteczne Przedstawienie. Następnie przybył Mikołaj, który wręczył wszystkim słodkie prezenciki, po czym razem kolędowaliśmy. Na koniec spotkania dzieci wspólnie z rodzicami uczestniczyły w warsztatach plastycznych. Każdy miał możliwość wykonania gwiazdy betlejemskiej, którą mógł udekorować na święta swój dom. Tego dnia w naszej grupie było bardzo radośnie i gwarno, po prostu – świątecznie. Dziękujemy rodzicom za stuprocentową obecność i wspólne świętowanie.