Sukces naszych uczniów w konkursie powiatowym

Opublikowano: środa, 13, kwiecień 2022

wreczenie

Uczniowie klasy ósmej - Wiktoria Chawryło, Artur Rosowski i Krzysztof Lech - zajęli III miejsce w konkursie pod patronatem Starostwa Powiatowego oraz Burmistrza Bychawy i Burmistrza Bełżyc „Powiat Lubelski i jego okolice - najlepszym miejscem na integrację w czasie ferii”. Uczniowie przygotowali album ze zdjęciami atrakcyjnych miejsc naszego regionu. Można zobaczyć w nim między innymi: Zamek w Lublinie, Rynek w Zamościu, Kościół na Wodzie w Zwierzyńcu, Kamieniołom Babia Dolina w Józefowie, Rezerwat Czartowe Pole, Stawy Echo i Szumy nad Tanwią. W albumie, oprócz fotografii wykonanych przez Artura, znalazły się także informacje na temat poszczególnych obiektów i miejsc. Za ich wyszukanie i zredagowanie odpowiedzialny był Krzyś. Niewątpliwie dużym atutem pracy jest okładka, która przyciąga wzrok i zachęca, aby zajrzeć do środka. Jej projektem i wykonaniem zajęła się, posiadająca zdolności plastycznie, Wiktoria. Efekt tej współpracy można zobaczyć w galerii.

Cieszymy się bardzo z sukcesu naszych ósmoklasistów i jeszcze raz gratulujemy.