Najlepsi z najlepszych

Opublikowano: środa, 09, marzec 2022

najlepsi.jpg

Podsumowanie I półrocza zajęć dydaktyczno-wychowawczych, ze względu na naukę zdalną w starszych klasach, odbyło się dopiero 7 marca 2022r. Pani dyrektor Marta Żyśko pogratulowała najbardziej wytrwałym i pracowitym uczniom, którzy osiągnęli średnią ocen powyżej 4,75.

Klasa IV: Maria Babula- 5,09, Zuzanna Chanaj- 5,0, Dawid Rachwał- 4,9, Izabela Madej- 4,81, Małgorzata Chrzanowska- 4,81.

Klasa V; Aleksandra Chanaj- 5,08. Mateusz Kowalczyk- 5,0, którzy otrzymali także stypendium za najwyższe wyniki w nauce.

Wręczyła również dyplomy za 100% frekwencję; Julii Kisiewicz z klasy VIII oraz Martynie Migryt i Michałowi Andrzejczakowi z klasy VII.
Liczymy na to, że do grona wyróżnionych uczniów dołączą starsze roczniki.
Na koniec apelu dyrektor szkoły podziękowała uczniom i rodzicom za wielkie zaangażowanie w zbiórkę darów dla uchodźców z Ukrainy.