Pomoc specjalistów w poradni

Opublikowano: poniedziałek, 08, luty 2021

W przypadku odczuwania skutków ograniczeń wynikających z przedłużającej się izolacji, obniżenia nastroju, przeżywania silnego lęku, trudności w relacjach rodzinnych i rówieśniczych, symptomów uzależnienia od mediów elektronicznych oraz innych trudnych sytuacji zachęcamy do kontaktu  ze specjalistami naszej Poradni.

Przypominamy, że pomimo trwającej epidemii nasza Poradnia pracuje stacjonarnie, oferując różnorodne formy pomocy. Proponujemy wsparcie w formie diagnozy i terapii psychologicznej, pedagogicznej i logopedycznej dostosowanej do potrzeb dzieci i młodzieży, pomagamy w planowaniu przyszłości edukacyjno-zawodowej, a także udzielamy wsparcia rodzicom i opiekunom
oraz nauczycielom.

Cały czas funkcjonuje także bezpłatna infolinia 800 080 222 z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Dodatkowo takie wsparcie oferuje również poradnia on-line „Zawsze Jest Jakieś Wyjście” ( https://www.zawszejestjakieswyjscie.pl/ )

ppp.jpg

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU ZE SPECJALISTAMI!

 

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Bychawie

ul. Gen. Andersa 2

tel. 81 56 60 232

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.