Dzień Babci i Dziadka 2021

Opublikowano: piątek, 29, styczeń 2021

dbc.jpg

W tym roku szkolnym uroczystość Dnia Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej im. Franciszka Lebiedy w Starej Wsi Drugiej miała odmienny, wyjątkowy charakter.

Nie mogliśmy niestety gościć w naszych skromnych progach kochanych Babć i drogich Dziadków, którzy tak tłumnie przybywali do naszej szkoły w minionych latach. W trosce o ich zdrowie postanowiliśmy wyrazić naszą wdzięczność, miłość i szacunek oraz podziękować dziadkom za cierpliwość, zrozumienie i opiekę, a przede wszystkim za czas, który mają dla swoich wnuków w części artystycznej przygotowanej przez najmłodszych uczniów naszej szkoły. Wiersze, piosenki i improwizacje muzyczne uczniów z oddziału przedszkolnego oraz klas I-III naszej szkoły zostały uwiecznione na nagraniach, które razem z własnoręcznie wykonanymi przez dzieci upominkami trafią do dziadków.

Mamy nadzieję, że choć trochę umilą one życie naszych seniorów w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. A w kolejnym roku szkolnym, ponownie będziemy mogli zaobserwować na żywo ich mokre od łez wzruszenia oczy.