Sprzątanie świata 2020

Opublikowano: czwartek, 17, grudzień 2020

sp_sw1.jpg

Po raz kolejny uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Franciszka Lebiedy w Starej Wsi wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie Świata Polska 2020”. W Polsce akcja Sprzątania Świata odbywała się już po raz 27. Hasło przewodnie tegorocznej edycji  brzmiało: „Plastik? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję” .

Uczniowie klas IV-VIII pod opieką nauczycieli zachowując sanitarny reżim rozeszli się we wszystkie strony świata i porządkowali teren wokół szkoły. Mimo pandemii COVID-19, uczniowie naszej szkoły nie zapominają, że Ziemia to nasz wspólny dom. To my musimy o niego dbać!

Anna Piechocka