Worko-plecaki dla dzieci

Opublikowano: środa, 02, grudzień 2020

plecaki.jpg

Kolejny raz panie z Koła Gospodyń Wiejskich, tym razem ze Starej Wsi Drugiej „Trzy Kłosy”, zrobiły naszym dzieciom z oddziału przedszkolnego i klas I-III miłą niespodziankę. Przekazały dla nich własnoręcznie uszyte worko-plecaki, które posłużą dzieciom podczas wycieczek szkolnych (w czasie wolnym od pandemii).Jednakowe plecaki u wszystkich uczestników wyjazdu to znak rozpoznawczy grupy, a tym samym element bezpieczeństwa (by się nikt nie zgubił). Dziękujemy za wspaniałą inicjatywę, która sprawiła radość dzieciom. Mamy nadzieję , że otrzymane prezenty długo będą wykorzystywane podczas wspólnych wypraw.

Marta Żyśko

SP im. F. Lebiedy w Starej Wsi Drugiej