Apel Prymusa

Opublikowano: piątek, 06, marzec 2020

prym24.JPG

Dnia 26 lutego 2020 r. odbył się w naszej szkole Apel Prymusa. Pani dyrektor Marta Żyśko podsumowała wyniki w nauce i zachowaniu za I półrocze roku szkolnego 2019/20. Wręczyła dyplomy wzorowego ucznia za uzyskanie wysokiej średniej ocen i wzorowe zachowanie następującym uczniom: Kindze Tworek, Agnieszce Smolińskiej, Piotrowi Łaszczowi i Klaudii Sapule. Dla tych, którzy systematycznie uczęszczali na zajęcia lekcyjne były dyplomy za 100 % frekwencję. A trzeba przyznać, że z roku na rok przybywa takich uczniów. W tym półroczu byli to: Piotr Jargiło, Mateusz Blacha, Jakub Kisiewicz, Michał Andrzejczak, Julia Kisiewicz, Amelia Kotuła, Rafał Sadło, Katarzyna Skrzypek, Aleksandra Sirko, Klaudia Sapuła, Kinga Skorek, Agnieszka Smolińska. Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy. Życzymy powodzenia i odnoszenia sukcesów w II półroczu. Uczniów, a szczególnie tych, którym niewiele brakowało do wyróżnienia, zachęcamy do systematycznej pracy. Powodzenia!

prym31.JPG