Opublikowano: piątek, 22, listopad 2019

75388491_793676217743234_1404615465849847808_n.jpg

Przy Szkole Podstawowej im. Franciszka Lebiedy w Starej Wsi Drugiej pojawiły się nowe elementy placu zabaw dla najmłodszych dzieci. Przedsięwzięcie doszło do skutku dzięki pomysłowi i zaangażowaniu przedstawicielek Rady Rodziców- p. Anny Kotuły i p. Anny Chrzanowskiej, które to jakiś czas temu, podczas wizyty p. Burmistrza w naszej placówce, poprosiły p. Janusza Urbana o wsparcie szkoły przy zakupie nowych urządzeń (lokomotywa z wagonikiem, huśtawka- bocianie gniazdo i bujak-lew).Prośbę mam poparł też przewodniczący RR p. Tomasz Rozwałka.

Czekaliśmy długo, ale było warto, piękne, kolorowe i bezpieczne urządzenia cieszą dzieci, nauczycieli, ale też rodziców

Panu Burmistrzowi w imieniu całej społeczności szkolnej serdecznie dziękujemy za dotrzymanie obietnicy, a pracownikom Urzędu Miejskiego w Bychawie za przeprowadzenie postępowania ofertowego i zakupienie urządzeń.

W imieniu starowiejskich maluchów- dyrektor szkoły.