Uczniowie w „BIEGU PO ZDROWIE”

Opublikowano: poniedziałek, 28, październik 2019

Dyplom, liczne nagrody, ognisko z kiełbaskami, a nade wszystko nauka, integracja i wspaniała przygoda to wrażenia z imprezy, w której uczestniczyli uczniowie klasy VIII w środę (09 październik 2019roku). Organizatorem „Biegu po zdrowie” była Szkoła Podstawowa w Zaraszowie. Wszystko odbywało się w lesie znajdującym się w pobliżu szkoły, a więc w klimacie niewątpliwie sprzyjającym zdrowiu i dobremu samopoczuciu. Gorącą atmosferę rywalizacji drużyn ochładzała bardzo rześka, jesienna aura. Nasi uczniowie musieli pokonać trasę przez las (kierując się mapą), tory przeszkód w postaci stacji z różnymi zadaniami, sprawdzającymi zręczność i specjalistyczną wiedzę z problematyki prozdrowotnej. Trzeba przyznać, że konkurencje wymagały sprytu, odwagi oraz fachowej wiedzy, ale nasi uczniowie pod opieką Pani Anny Piechockiej poradzili sobie doskonale. GRATULUJEMY!!!

Dziękuję organizatorom imprezy za świetną zabawę i bardzo gościnne przyjęcie, a uczniom życzę aby w „biegu po zdrowie” nie ustawali.

Anna Piechocka