Dzień kreatywności

Opublikowano: piątek, 28, czerwiec 2019

Dnia 5 czerwca 2019r. odbył się w naszej szkole Dzień Kreatywności przygotowany przez klasę VIII i V pod opieką Pani Anny Piechockiej i Pani Barbary Balwierz. Na początku uczniowie z klasy VIII wyjaśnili różnorakie pojęcie kreatywności, pokazali doświadczenia chemiczne, po czym przenieśliśmy się w plener. Uczniowie w grupach mieli za zadanie pokonać 10 stacji, na których rozwiązywali zadania z zakresu matematyki, biologii, chemii, przyrody. Brali także udział w konkurencjach sprawnościowych takich jak, np. odbijanie piłeczki do tenisa stołowego. Dokuczliwy upał nie był przeszkodą, aby wszyscy świetnie się bawili i prężnie stawiali czoła wyzwaniom.

Kinga Mróz i Weronika Kasperek