Wyniki Konkursu

Opublikowano: wtorek, 04, czerwiec 2019

WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU WIEDZY O KULTURZE ZJEDNOCZONEGO KRÓLESTWA WIELKIEJ BRYTANII I IRLANDII PÓŁNOCNEJ

17 maja 2019r. odbył się MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O KULTURZE ZJEDNOCZONEGO KRÓLESTWA WIELKIEJ BRYTANII I IRLANDII PÓŁNOCNEJ. Wzięło w nim udział aż 42 uczniów z czterech szkół naszej gminy: Szkoły Podstawowej im. Kajetana Koźmiana w Bychawce, Szkoły Podstawowej im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej, Szkoły Podstawowej im. Dominika Maja w Zaraszowie oraz Szkoły Podstawowej im. Franciszka Lebiedy w Starej Wsi Drugiej. Najlepsi okazali się uczniowie z Woli Gałęzowskiej!

A oto wszyscy nagrodzeni:

I miejsce: Paulina Mizerska (Szkoła Podstawowa im. Z. Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej)

II miejsce: Karolina Kozioł i Paweł Nowakowski (Szkoła Podstawowa im. Z. Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej)

III miejsce: Artur Rosowski i Kinga Tworek (Szkoła Podstawowa im. F. Lebiedy w Starej Wsi Drugiej)

wyróżnienia:

Adrianna Mazurek (Szkoła Podstawowa im. Dominika Maja w Zaraszowie)

Kinga Mróz (Szkoła Podstawowa im. Franciszka Lebiedy w Starej Wsi Drugiej)

Aleksandra Wizgier (Szkoła Podstawowa im. Franciszka Lebiedy w Starej Wsi Drugiej)

Magdalena Zielińska (Szkoła Podstawowa im. Kajetana Koźmiana w Bychawce)

Julia Wiechnik (Szkoła Podstawowa im. Kajetana Koźmiana w Bychawce)

Patryk Woś (Szkoła Podstawowa im. Franciszka Lebiedy w Starej Wsi Drugiej)

Julia Sękowska (Szkoła Podstawowa im. Franciszka Lebiedy w Starej Wsi Drugiej)

Agnieszka Smolińska (Szkoła Podstawowa im. Franciszka Lebiedy w Starej Wsi Drugiej)

Gorąco dziękujemy wszystkim uczestnikom i ich opiekunom z udział w konkursie, a zwycięzcom serdecznie GRATULUJEMY!