Sukcesy piątoklasistów

Opublikowano: środa, 29, maj 2019

Powodów do radości i dumy dostarczyli nam ostatnio chłopcy z klasy piątej, którzy odnieśli niemałe sukcesy.

Krzysztof Lech i Artur Rosowski zostali laureatami 38. Małego Konkursu Recytatorskiego, który odbył się 15 maja w Bychawskim Centrum Kultury. Dwa dni później chłopcy zaprezentowali się w Centrum Kultury i Promocji Gminy Strzyżewice w Piotrowicach, gdzie odbywał się powiatowy etap konkursu. Wśród nagrodzonych recytatorów znalazł się Krzyś, który na początku czerwca weźmie udział w wojewódzkim koncercie laureatów. Trzymamy kciuki!!!

Artur ma na swoim koncie również sukcesy językowe. Został nagrodzony za dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Fox. Zdobył także III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Kulturze Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !

Ewa Baran