W parku rekreacji

Opublikowano: wtorek, 23, październik 2018

Nasi uczniowie w Parku Rekreacji Zoom Natury

4 października bieżącego roku odbyła się kolejna edycja Gminnego Konkursu Ekologicznego! Jak co roku, wzięli w nim udział uczniowie wszystkich szkół podstawowych z terenu gminy. Dla zwycięzców, którzy wykazali się największą wiedzą na temat czystości powietrza,            11 października zorganizowano wyjazd do Parku Rekreacji Zoom Natury w Janowie Lubelskim. Z różnorodnych atrakcji skorzystało 100 osób, w tym 12 uczniów naszej szkoły.

Wyniki w konkursowym teście uprawniające do wyjazdu na bezpłatną wycieczkę- nagrodę uzyskały następujące osoby:

Klasa VIII

Kinga Mróz

Klasa VII

Agnieszka Smolińska

Maciej Rozwałka

Julia Mazurek

Klaudia Sapuła

Aleksandra Wizgier

Patryk Woś

Hubert Budzyński

Przemysław Goch

Lena Pytlak

Martyna Migryt

Sebastian Migryt

Jakub Kisiewicz

Gratulujemy uczniom, którzy nie bacząc na codzienne obowiązki szkolne podjęli trud przygotowania się do konkursowych zmagań! Prócz atrakcyjnego wyjazdu zdobyliście coś znacznie ważniejszego- wiedzę na temat powietrza i problemów z nim związanych.

Dziękujemy pani Agnieszce Grabarskiej, pracownicy bychawskiego Urzędu Gminy, za koordynację działań i zorganizowanie wyjazdu. Czekamy na następny rok i zastanawiamy się, dokąd nas pani zabierze?

Szkolny organizator konkursu i opiekun wycieczki

Grażyna Rakuś