Nowy rok szkolny - rozpoczęty

Opublikowano: czwartek, 06, wrzesień 2018

uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

3 września uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2018/ 2019.

O godzinie 8.00 uczniowie wraz z rodzicami zgromadzili się w kościele pod wezwaniem Św. Stanisława Biskupa i Męczennika na mszy świętej. Odbyło się poświęcenie plecaków, w którym wzięli udział uczniowie klasy pierwszej.

Po zakończonej mszy, dzieci i rodzice udali się do szkoły.

Tam, nasza dyrektor pani Marta Żyśko, po powitaniu wszystkich zgromadzonych uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły oficjalnie rozpoczęła nowy rok szkolny.
W tym roku, w naszej szkole mogliśmy także gościć Burmistrza Bychawy, pana Janusza Urbana, który także zabrał głos i obiecał nam rozbudowę naszej szkoły.

Po omówieniu wszystkich spraw organizacyjnych, uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami udali się do klas, w celu otrzymania planów lekcji i omówienia szczegółów nowego roku szkolnego.
Gdy wszystkie sprawy zostały załatwione, uczniowie rozeszli się do domów, przygotować się do kolejnego roku ciężkiej pracy i nauki.