Wycieczka do Ogrodu Botanicznego w Lublinie

Opublikowano: poniedziałek, 18, czerwiec 2018

Wraz ze zbliżającym się końcem roku szkolnego nasi uczniowie mieli coraz więcej atrakcji. 15 czerwca wyruszyliśmy na wycieczkę do Lublina – krótką, ale bardzo emocjonującą. Pierwszym punktem programu była wizyta w kinie. Tym razem zamiast reklam wysłuchaliśmy pogadanki nt. kwestii związanych z filmem „Bella i Sebastian” tj. przyjaźń, bezpieczeństwo czy pierwsza pomoc. Historia chłopca i psa wywołała ogromne wzruszenie wśród uczniów. Następnie pojechaliśmy do Ogrodu Botanicznego, gdzie uczestniczyliśmy w nietypowej lekcji przyrody. Mieliśmy okazję nie tylko obejrzeć niespotykane na co dzień rośliny, ale również niektórych spróbować. Najbardziej odważni podjęli się zjedzenia pikantnej sałaty czy też „znieczulającego” owocu. Wycieczka ta jest doskonałym dowodem na to, iż często odwiedzany przez nas Lublin kryje jeszcze wiele miejsc godnych odwiedzenia.

wycieczka do lublina