Szkolne Walentynki

Opublikowano: poniedziałek, 20, luty 2017

14 lutego był dniem pełnym wrażeń!

Z samego rana przybyło do naszej szkoły mobilne planetarium. Ogromny przenośny namiot sferyczny, rozłożony na sali gimnastycznej, dostarczył uczniom iście „kosmicznych” wrażeń, a Pan Kometa zabrał dzieci w podróż w najdalsze zakątki wszechświata. Uczniowie klas młodszych zostali zapoznani z podstawowymi faktami dotyczącymi Układu Słonecznego, starsi natomiast wzbogacili wiedzę o ciekawostki związane z historią kosmosu czy też ze zjawiskami atmosferycznymi. Pokazy dostarczyły niezapomnianych przeżyć oraz pozwoliły rozbudzić zainteresowania uczniów.

dyskoteka walentynkowa 53 20170508 1354044280

Nie mniej ciekawe było wtorkowe popołudnie. Samorząd Uczniowski przygotował atrakcje związane z obchodzonym tego dnia świętem zakochanych. Po zajęciach lekcyjnych uczniowie wzięli udział w dyskotece, podczas której rozdawane były kartki i inne walentynkowe upominki. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również zorganizowane konkursy. Dzieciaki wzięły udział w tańcach: na gazetach i z balonami. Chłopcy mogli się również wykazać umiejętnością malowania paznokci swoim wybrankom ! Nie da się ukryć, że na takich imprezach uczniowie zawsze bawią się doskonale!