Drodzy rodzice, potrzebujemy Waszego wsparcia w konkursie edukacyjnym Bezpiecznie Tu i Tam.

Opublikowano: sobota, 12, listopad 2016

Uczestnikiem konkursu jest szkoła, jednak o liczbie uzyskanych przez nią punktów decyduje wspólne zaangażowanie uczniów, rodziców i nauczycieli, którzy realizują aktywności konkursowe:

• Dzieci zdobywają punkty dzięki swojej aktywności w trakcie zajęć edukacyjnych i biorąc udział w zadaniach konkursowych.
  • Rodzice mają za zadanie pozyskanie certyfikatów za realizację kursu Bezpiecznie Tu i Tam.
  • Nauczyciele zdobywają punkty za realizację aktywności konkursowych dla dzieci i rodziców.

Nagrodą główną dla szkoły, która zwycięży w Konkursie jest wyposażenie pracowni multimedialnej w sprzęt o wartości 30 000 zł. Szkoły, które uplasują się na kolejnych 10 miejscach w tabeli punktacji otrzymają nagrody wyróżnienia w postaci sprzętu dydaktycznego o wartości 5000 zł każdy. Ten konkurs to dla nas nauka, zabawa i cenne nagrody. Wygrajmy go wspólnie.

Drogi Rodzicu!

Przejdź kurs internetowy Bezpiecznie Tu i Tam dostępny na stronie fundacja.orange.pl/kurs/. Poznasz podstawowe zasady bezpiecznego korzystania z Internetu, dowiesz się jak pomóc dziecku unikać zagrożeń i jak reagować, gdy coś niepokojącego zdarzy się w sieci. To darmowy zestaw porad i wskazówek, które pomogą zadbać o bezpieczeństwo dziecka w Internecie. Poza tym za przejście każdego z pięciu etapów zdobędziesz certyfikaty i punkty na rzecz szkoły w konkursie (podczas logowania należy wskazać nazwę szkoły).

Rodzice mogą zdobyć maksymalnie 500 punktów. Jest to najwyżej punktowana aktywność, dlatego liczymy na państwa zaangażowanie.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć, jak korzystać ze strony, zobacz krótki przewodnik dostępny na fundacja.orange.pl/kurs/.