Opublikowano: poniedziałek, 17, październik 2016

Dnia 13.10.2016 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, połączona z pasowaniem na ucznia klas I. Krótką część  artystyczną przygotowali uczniowie klas IV-VI i Samorząd Uczniowski pod kierunkiem pani Beaty Kuleszy.

dzie edukacji narodowej 13 20161024 1247990751

Młodzi artyści uświetnili ten dzień pieśnią i miłym słowem. Uczniowie okazali wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie czujność i troskę o dobro wychowanków.

Uroczystość powiązana była ze ślubowaniem uczniów klasy I (dwóch chłopców). Złożyli oni uroczystą przysięgę i stali się pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły.

Koleżanki i koledzy z klas starszych wręczyli im symboliczne upominki. Uroczystość zakończyła wspólna piosenka.

B. Kulesza